Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Serdecznie witamy

Dom przyjęć

Posiadamy salę bankietową do max 150 osób w formie zasiadanej i do 130 osób w formie tanecznej w której zrealizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, stypy, bankiety, szkolenia i spotkania biznesowe. Mamy możliwość podzielenia dużej sali na dwie części ścianą mobilną, dzięki której jesteśmy w stanie zorganizować kameralne przyjęcia do 40 osób w formie tanecznej lub do 70 osób w formie zasiadanej.

Dodatkowym atutem sali jest taras, z którego rozpościera się wspaniały widok oraz obejście pozwalające na relaksacyjne spacery i zdjęcia w plenerze.

Informacji dotyczących wolnych terminów udzielamy pod numerem telefonu 601 611 036 lub w restauracji.

Jeśli zaś Państwo są zainteresowani wyceną danego przyjęcia, to prosimy kierować wszelkie pytania pod nr telefonu 601 611 036.

INFORMACJA.

Drodzy Klienci.

Informujemy, iż w dniach od 4 lipca 2022r. do 18 lipca 2022. restauracja i cukiernia będą nieczynne. Informację odnośnie wolnych terminów udzielamy do 1 lipca , 13 lipca i od 19 lipca  pod nr 601611036. Zapraszamy.


Przyjęcia okolicznościowe

Nasza Restauracja to idealne miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia i uroczystości rodzinne. Każdą uroczystość zorganizujemy indywidualnie, stosownie dla Państwa potrzeb i oczekiwań. Dla Państwa wygody i lepszego rozeznania w naszej ofercie przygotowaliśmy przykładowe menu.

Oferta przyjęć okolicznościowych

Przyjęcia weselne

Drodzy Narzeczeni

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia, prosimy, więc pozwolić nam zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowej atmosferze i oprawie.
Mamy nadzieję, że przyjęcie weselne będzie dla Państwa cudownym wspomnieniem, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach.

Oferta weselna