Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Serdecznie witamy

Dom przyjęć

Posiadamy salę bankietową do max 150 osób w formie zasiadanej i do 135 osób w formie tanecznej w której zrealizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, stypy, bankiety, szkolenia i spotkania biznesowe. Mamy możliwość podzielenia dużej sali na dwie części ścianą mobilną, dzięki której jesteśmy w stanie zorganizować kameralne przyjęcia do 40 osób w formie tanecznej lub do 70 osób w formie zasiadanej.

Dodatkowym atutem sali jest taras, z którego rozpościera się wspaniały widok oraz obejście pozwalające na relaksacyjne spacery i zdjęcia w plenerze.

Informacji dotyczących wolnych terminów i ewentualnej wyceny udzielamy pod numerem telefonu 601 611 036 lub w restauracji we wtorki.

Nasza oferta kulinarna jest zawsze dopasowana do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Dania przygotowywane są z pasją, starannością i smakiem, aby każdy gość poczuł się wyjątkowo.

Jesteśmy już dla Was od 26 lat, nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam spełniać marzenia i oczekiwania na najwyższym poziomie. Z dumą patrzymy na setki zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i okazali swoją wdzięczność powracając do nas.

Będziemy czekać z otwartymi ramionami, gotowi uczynić z Waszych marzeń rzeczywistość.

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć czegoś wyjątkowego, dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i stać się częścią naszej pięknej historii.

Szefostwo i Personel

 

 


Przyjęcia okolicznościowe

Nasza Restauracja to idealne miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia i uroczystości rodzinne. Każdą uroczystość zorganizujemy indywidualnie, stosownie dla Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oferta przyjęć okolicznościowych

 

Dzień Kobiet

oferta wielkanoc

Przyjęcia weselne

Drodzy Narzeczeni

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia, prosimy, więc pozwolić nam zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowej atmosferze i oprawie.
Mamy nadzieję, że przyjęcie weselne będzie dla Państwa cudownym wspomnieniem, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach.

Oferta weselna