Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Serdecznie witamy

Dom przyjęć

Posiadamy salę bankietową do max 150 osób w formie zasiadanej i do 130 osób w formie tanecznej w której zrealizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, stypy, bankiety, szkolenia i spotkania biznesowe. Mamy możliwość podzielenia dużej sali na dwie części ścianą mobilną, dzięki której jesteśmy w stanie zorganizować kameralne przyjęcia do 40 osób w formie tanecznej lub do 70 osób w formie zasiadanej.

Dodatkowym atutem sali jest taras, z którego rozpościera się wspaniały widok oraz obejście pozwalające na relaksacyjne spacery i zdjęcia w plenerze.

Informacji dotyczących wolnych terminów i ewentualnej wyceny udzielamy pod numerem telefonu 601 611 036 lub w restauracji we wtorki.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Dom przyjęć postanowił zrewolucjonizować swoją przestrzeń. Już nie długo zmieniamy dla Was aranżacje w jasnej kolorystyce, abyście mogli wprowadzić swój wyjątkowy styl bez względu  na to, czy preferujecie boho, glamour, rustykalny czy inny. 

Po za tym nasza oferta kulinarna jest zawsze dopasowana do indywidualnych preferencji i oczekiwań. Dania przygotowywane są z pasją, starannością i smakiem, aby każdy gość poczuł się wyjątkowo.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwala nam spełniać marzenia i oczekiwania na najwyższym poziomie. Z dumą patrzymy na setki zadowolonych klientów, którzy nam zaufali i okazali swoją wdzięczność powracając do nas.

Będziemy czekać z otwartymi ramionami, gotowi uczynić z Waszych marzeń rzeczywistość.

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy pragną doświadczyć czegoś wyjątkowego, dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów i stać się częścią naszej pięknej historii.

Szefostwo i Personel

 

 


Przyjęcia okolicznościowe

Nasza Restauracja to idealne miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia i uroczystości rodzinne. Każdą uroczystość zorganizujemy indywidualnie, stosownie dla Państwa potrzeb i oczekiwań. Dla Państwa wygody i lepszego rozeznania w naszej ofercie przygotowaliśmy przykładowe menu.

Oferta przyjęć okolicznościowych

 

Przyjęcia weselne

Drodzy Narzeczeni

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia, prosimy, więc pozwolić nam zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowej atmosferze i oprawie.
Mamy nadzieję, że przyjęcie weselne będzie dla Państwa cudownym wspomnieniem, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach.

Oferta weselna