Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Serdecznie witamy

Dom przyjęć

Posiadamy salę bankietową do max 150 osób w formie zasiadanej i do 130 osób w formie tanecznej w której zrealizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, urodziny, stypy, bankiety, szkolenia i spotkania biznesowe. Mamy możliwość podzielenia dużej sali na dwie części ścianą mobilną, dzięki której jesteśmy w stanie zorganizować kameralne przyjęcia do 40 osób w formie tanecznej lub do 70 osób w formie zasiadanej.

Dodatkowym atutem sali jest taras, z którego rozpościera się wspaniały widok oraz obejście pozwalające na relaksacyjne spacery i zdjęcia w plenerze.

Informacji dotyczących wolnych terminów udzielamy pod numerem telefonu 32 43 52 743 lub w restauracji.

Jeśli zaś Państwo są zainteresowani wyceną danego przyjęcia, to prosimy kierować wszelkie pytania pod nr telefonu 601 611 036.


Drodzy Klienci

Od 2 czerwca 2020r. wznawiamy produkcję wyrobów cukierniczych i działalność restauracji w formie stacjonarnej i cateringowej -  zamówienia będą przyjmowane w dniach 21,22,26 -29 od 11 00 do 19 00 i od 2 czerwca od wt do sb od 12 00 21 00

Zamówienia cukiernicze na miesiąc maj zostały wszystkie anulowane.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją przyjęcia okolicznościowego lub zmianą terminu to proszę o kontakt tel. 601 611 036

Serdecznie zapraszamy.


Przyjęcia okolicznościowe

Nasza Restauracja to idealne miejsce, aby świętować ważne dla Państwa wydarzenia i uroczystości rodzinne. Każdą uroczystość zorganizujemy indywidualnie, stosownie dla Państwa potrzeb i oczekiwań. Dla Państwa wygody i lepszego rozeznania w naszej ofercie przygotowaliśmy przykładowe menu.

Oferta przyjęć okolicznościowych

Przyjęcia weselne

Drodzy Narzeczeni

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu. Chcielibyśmy razem z Państwem dzielić radość tego wyjątkowego dnia, prosimy, więc pozwolić nam zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne w wyjątkowej atmosferze i oprawie.
Mamy nadzieję, że przyjęcie weselne będzie dla Państwa cudownym wspomnieniem, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie mile wspominane przez Państwa i wszystkich gości jeszcze po wielu, wielu latach.

Oferta weselna